گیتابو

10 شرکت برتر کانادا برای استخدام در سال 2020

8 ماه پیش اخبار گردشگری

مجله فوربز و شرکت تحقیقاتی بازار Statista تعداد 8000 کارمند را مورد بررسی قرار داده تا بتواند بهترین محل های کاری را بیابد. افرادی که مورد بررسی قرار گرفته اند، در شرکت هایی کار می کرده اند که حداقل 500 کارمند دارند. در نهایت 300 شرکت رتبه بندی شد. 10 کارگزار برتر کانادا برای استخدام در سال 2020 به شرح زیر هستند

گوگل

شرکتی نام آشنا که در تورنتو انتاریو قرار دارد و سومین سال پشت سر هم است که به عنوان بهترین گزینه برای استخدام در شرکت های کانادایی انتخاب گردیده است. گوگل در تورنتو، مونترال، انتاریو، ادمونتون و Kitchener هم دفترهایی دارد.

Hydro-Quebec

شرکت خدمات عمومی کبک که در جای جای استان دفاتری دارد، به عنوان دومین کارگزار برتر کانادا حساب می شود. حدود 20000 نفر در این شرکت کار می کنند.

Cisco Systems

این شرکت مطرح در حوزه فناوری اطلاعات کار می کند و حدود 1700 کارمند دارد. سیسکو در شهرهای ونکوور، کلگری، ادمونتون، تورنتو و مونترال مشغول به کار است.

عمده فروشی Costco

این شرکت که در اتاوا قرار دارد در حوزه خرده فروشی و عمده فروشی فعالیت می کند. Costco در همه استان های کانادا فعال است. فرصت های شغلی زیادی در قسمت های مالی، بازاریابی، فناوری اطلاعات و موارد دیگر این شرکت وجود دارد و یکی از گزینه های مناسب برای استخدام در شرکت های کانادایی می باشد. این شرکت 39000 کارمند دارد.

Ubisoft

اگر اهل گیم و بازی های ویدئویی باشید، احتمالا با نام این شرکت آشنا هستید. دفترهای اصلی این شرکت در مونترال قرار دارد و چیزی حدود 16000 کارمند در آنها کار می کنند. هم اکنون این شرکت در قسمت های برنامه نویسی، کنترل کیفیت و انیمیشن فرصت استخدام در کانادا را دارد.

مایکروسافت

این شرکت هم نیازی به معرفی ندارد. سال گذشته رتبه مایکروسافت 9 بود که امسال با پیشرفت به رتبه ششمین شرکت مناسب برای استخدام در کانادا تبدیل شد. مایکروسافت در کانادا حدود 2300 کارمند دارد.

بوئینگ

این شرکت مدعی است که حدود 75 درصد از هواپیماهای در حال پرواز جهان، ساخت بوئینگ هستند. 2000 نفر برای این شرکت در کانادا کار می کنند و برای استخدام در شرکت کانادایی می توانید قسمت های تجارت، امنیت سایبری، علوم داده و تجزیه تحلیل، مهندسی و فناوری اطلاعات بوئینگ را انتخاب کنید.

Air Transat

این شرکت با 5000 نیرو در کبک فعالیت می کند و به امور حمل و نقل و لجستیک می پردازد. از مزایای کار در این شرکت می توان به حقوق رقابتی، مزایای اجتماعی و مسافرتی اشاره کرد.

FedEx

این شرکت هم در حوزه حمل و نقل فعال است و 6750 کارمند دارد. فعالیت این شرکت محدود به جای خاصی نیست و در سراسر کانادا مشغول به کار است.

دانشگاه تورنتو

جالب است بدانید این مزایا فقط برای دانشجویان نیست و کارمندان دانشگاه تورنتو هم شرایط خوبی دارند. حدود 7200 نفر در این دانشگاه کار می کنند.


استخدام شرکت های برتر کانادا
0
    © 2020